שנתיים בלעדיך דוד בעלי האהוב והיקר אהבת חיישנתיים בלעדיך, דוד בעלי האהוב והיקר, אהבת חיי, כמה געגועים אליך, כמה אתה חסר לי, בלעדיך החיים חסרי משמעות,  אני נותרתי באמצע ספטמבר 2013, עת נלקחו ממך חייך, ביום הכיפורים י' תשרי תשע"ד, ואני נשארתי בזמן ההוא, לא מאמינה ולא מקבלת את זה שאינך כאן איתי בחיים.
יחד עם זה אתה איתי כל הזמן, בלבי ובמחשבותיי, כל רגע ורגע אתה איתי, כל מה שאני חושבת או עושה, אני יודעת שככה היינו עושים ביחד, אני יודעת שככה היית מייעץ לי, כל כך חיה אותך איתי, כל רגע ורגע.  
שנתיים של געגועים עזים אליך, אהובי היקר, לאהבה שלך, לחיבוק החזק והעוטף שלך, לקולך המקסים, לצחוק המתוק שלך,  לשיחות שלנו, לחיים המשותפים שלנו, רוצה לחבק אותך, רוצה לדבר איתך, רוצה לנשק אותך, להריח אותך, כמה אתה חסר לי, דוד בעלי האהוב והיקר, אהבת חיי, כמה אני אוהבת אותך, אתה איתי כל הזמן, ואהבתנו היא אהבה לנצח, כמו שנהגנו לומר בחיינו המשותפים. אהבה של פעם בחיים.
היינו שניים שהם אחד, הכל עשינו ביחד, היינו חיבור קוסמי, השלמנו זה את זו, כשנפגשנו ידענו מייד כי נועדנו זה לזו, כמה אהבנו, וכל מה שרצינו היה לחיות ביחד באהבה ובשמחה, אולם הופרדנו באכזריות פתאום באמצע החיים, ואני נותרתי המומה ולא מאמינה שאתה לא נמצא כאן איתי.
אוהבת אותך לנצח ומתגעגעת אליך מאוד - יעל אשתך